سبزی خورد کن

سبزی خورد کن یکی از محصولات فعالیت کارگاه صنعتی آرگون تکنیک می باشد که در حال حاضر یکی از بهترین محصولات و تولیدات این کارگاه می باشد

دستگاه سبزی خردکن برقی دستی و صنعتی ایرانی
سبزی خورد کن ، در گذشته معمولا برای خرد کردن سبزیهای مورد استفاده در غذا از چاقو های بزرگی استفاده می شد. که این امر علاوره زمان بر بودن خطرهای زیادی برای مصرف کننده،ایجاد می نمود.امروزه وسایل و ابزارهای متنوع ای برای خردکردن سبزهای های مختلف در آشپزخانه طراحی و ارائه شده است.
آرگون تکنیک بزرگترین تولید کننده دستگاه های سبزی خردکن برقی دستی و صنعتی ایرانی می باشد که از قابلیت های این دستگاه ها می توان به بدنه و تیغه تمام استیل که علاوه بر تیز بودن به راحتی تمیز می شوند و همچنین مجهز به شافت کروم مقاوم دربرابر خوردگی وسایش می توان اشاره نمود.
سبزی خرد کن برقی دستی و صنعتی ایرانی ابزاری مناسب و ویژه برای خردایش سبزیهای تر و پودر و آسیاب کردن سبزی های خشک می باشد. در نتیجه شما صاحب دستگاهی کاربردی با طول عمر زیاد خواهید شد
انواع سبزی خردکن های آرگون تکنیک
سبزی خردکن خانگی:
این سایز از سبزی خردکن ساینا وسیله ای کارآمد جهت خرد کردن و آسیاب انواع سبزیجات اعم از سبزی خورشتی، کوکویی، آشی، پلویی، هویج، ترکیبات ترشی لیته، جوانه گندم جهت سمنو، نخود خیس خورده جهت فلافل، گردو جهت فسنجان و… مطابق با فرهنگ اصیل ایرانی است.
سبزی خردکن ۵ کیلویی
آرگون تکنیک مفتخر است این مدل از سبزی خردکن (چند کاره نیمه صنعتی) که وسیله ای کارآمد جهت خرد کردن و آسیاب انواع سبزیجات اعم از سبزی خورشتی ، کوکویی ، آشی ، پلویی ، هویج ، ترکیبات ترشی لیته ، جوانه گندم جهت سمنو ، نخود خیس خورده جهت فلافل ، گردو جهت فسنجان و …. می باشد به شما عزیزان عرضه نماید که از موارد مصرف آن می توان در رستوران ها، هیئات مذهبی، شهرک ها، مجتمع های مسکونی، هتل ها، عطاری ها و فروشگاه های سبزی اماده استفاده نمود. ادامه مطلب…
سبزی خردکن ۱۰ کیلویی
آرگون تکنیک مفتخر است سبزی خردکن ۱۰ کیلویی( صنعتی چندمنظوره) که وسیله ای کارآمد جهت خرد کردن و آسیاب انواع سبزیجات اعم از سبزی خورشتی ، کوکویی ، آشی ، پلویی ، هویج ، ترکیبات ترشی لیته ، جوانه گندم جهت سمنو ، نخود خیس خورده جهت فلافل ، گردو جهت فسنجان و …. مطابق با فرهنگ اصیل ایرانی جهت استفاده ۲۴ ساعته در آشپزخانه های صنعتی، هتل ها، پیتزا فروشی ها، رستوران ها، بیمارستان ها، دانشگاه ها، طباخی ها ، فروشگاه های سبزی اماده و … به شما عزیزان عرضه نماید.ادامه مطلب…
سبزی خردکن بشقابی
آرگون تکنیک مفتخر است این مدل از سبزی خردکن؛ جهت استفاده در فروشگاه های سبزی آماده در سراسر کشور عرضه نماید که نسبت به محصولات مشابه بازار دارای امتیازاتی از جمله پاتیل گردان و درب آلمینیوم پرداخت شده ، کلید میکرو سوئیچ برای ایمنی بیشتر، ۳ تیغه استیل ، سینی استیل ، تیغه زاپاس و همچنین مهره ماسوره تیغ به منظور سهولت در باز و بست تیغه و راحتی اپراتور می باشد . بزرگ ترین مزیت این دستگاه خروجی سبزی خرد شده با کیفیت بسیار بالا و بدون ایجاد له شدگی و آب انداختگی می باشد

در ابتدا عرض کنم که این دستگاه سبزی خردکن (آسیاب بزرگ و خردکن چند کاره) بسیار با کیفیت و مطابق استاندارد های جهانی می باشد و قابل رقابت با دستگاه های مشابه خارجی می باشد.به جهت اینکه متریال و سیستم موتور با سبزی خردکن های دیگر متفاوت می باشد .

توضیحاتی در مورد ایمنی سبزی خردکن و رب گیر خانگی :
سبزی خورد کن ، دستگاه سبزی خردکن و ربگیر برقی (خردکن چند کاره ) یکی از لوازم خانگی مهم و مورد نیاز برای بانوان می باشد. سرعت چرخش تیغه های این دستگاه حدود ۱۶۰۰ دور در دقیقه است و اگر لزومات ایمنی روی آن انجام نشده باشد می تواند بسیار خطرناک باشد به همین دلیل رعایت کامل استاندارد برای این دستگاه الزامیست.

 این دستگاه  کلید و سوییچ و دیگر اتصالات غیر استاندارد برقی در بدنه قطع شده است . چرا که این دستگاه ممکن به هر نحوی و در یک لحظه بی جا روشن شود و ایجاد خطر کند یا اینکه با قطع و وصل جریان برقی شهری این اتفاق و عمل غیر استاندارد رخ دهد یا اینکه مصرف کننده بدون اطلاع از وضعیت روشن و خاموش بودن ربگیر آن را به برق وصل کند و باز هم خطر آفرینی کند.

دومین مورد از علتهای حذف کلید و سوییچ این است که این دستگاه با برق و رطوبت سر و کار دارند و همچنین بدنه از جنس فلز استیل می باشد.اگر سبزی خردکن های غیر استاندارد را مشاهده کرده باشید کلید و سوییچ به بدنه متصل هستند که اصلا استاندارد نیستند و جریان برقی را تا حدودی به بدنه منتقل می کنند و فوق العاده خطر ساز می باشند.

سومین مورد از مزایای حذف کلید این است که مصرف کننده فقط با حرکت بالا و پایین کردن درب دستگاه می تواند روشن و خاموش نماید و فوق العاده کارکرد آسان میشود.

سیستم موتور و نوع انتقال قدرت سبزی خردکن مدل نانو (نوا الکتریک)GC – 808 :
دستگاهی که ما تولید می کنیم از سیستم موتوری انیورسال (چرخ گوشت ناسیونال یا معروف به G20 ) و گریبکس (چرخ دنده استفرم) می باشد.تفاوت های زیادی با سایر موتور ها دارند

اولین تفاوت – در همه دستگاههای سبزی خردکن سرتاسر کشور از موتور های معمولی (آسنگرون ) همان موتور های لباسشویی دستی استفاده میکنند که چندین معایب دارند .یک مورد اینکه نهایت کارکرد یکنواخت ۳۰ دقیقه می باشد و بیشتر از آن به علت گرمای موتور باعث تضعیف و سوختگی موتور می شود ولی سبزی خردکن گریبکسی نانو ۲۴ ساعت میتواند روشن باشد که مشتریان از این حسن برای ساخت مواد فلافل و ترشی لیته ، رب گوجه گیری ، پوره کردن گوشت به جهت تهیه سوسیس و کالباس خانگی ، آسیاب کردم غلات و لیمو امانی و … استفاده می کنند و این یک مزیت فوق العاده می باشد

دومین تفاوت – مصرف برق موتور های آسنگرون در حالت عادی و بدون بار در سطل حدود ۴۰۰ وات می باشد و با اضافه کردن بار یا همان سبزی درون سطل این رقم بالا تر می رود ولی در سبزی خردکن نانو توان موتور ۹۵ وات بدون بار و با افزایش بار حدود ۳۰۰ وات می شود

سومین تفاوت – موتور های آسنگرون موجود در بازار فاقد سنسور حرارتی می باشد ولی موتور های سبزی خردکن نانو دارای سنسور یا ترموسات می باشد – (ترموسات چیست ؟ یک قطعه ای برقی و روی موتور نصب می باشد که وقتی دمای موتور بیش از حد افزایش پیدا کرد – به صورت هوشمند و اتوماتیک موتور را برای دقایقی خاموش می کند تا موتور کمی سرد شود و پس از آن به صورت اتوماتیک روشن می شود.این یک مزیتی خاص و برگرفته شده از اجناس برقی اروپایی می باشد.)

چهارمین تفاوت – سبزی خردکن و ربگیر نانو مدل GC – 808 تنها دستگاهی می باشد که به هیچ عنوان (به ضمانت) توقف در حین کارکرد ندارد ولی کلیه دستگهای موجود در سطح بازار بعد از کمی کارکرد یا نوع سبزی توقف می کنند که باعث رنج مصرف کننده می باشد.(معروف به آسیاب بزرگ خانگی) – به عنوان مثال هر نوع گوشت برای پوره یا گوجه برای رب گیری و … اسفاده می شود.

پنجمین تفاوت – وزن موتور های اینیورسال به همراه گریبکس صنعتی ۱۵۰۰ گرم و وزن موتور های آسنگرون حدود ۴۰۰۰ گرم می باشند

قابل ذکر است که تمامی اتصالات برقی از قبیل سیم های برق و موتور دارای عایق بندی در برابر رطوبت و مورد تایید استاندارد کشور می باشد و جایگاه موتور این دستگاه در قسمت پایینی دستگاه میباشد (جایگاه موتور برخی از سبزی خردکن های پلاستیکی در بالای دستگاه میباشد و باعث ایجاد خطر برای مصرف کننده میشود)

نوع بدنه سبزی حردکن و ربگیر خانگی نانو (نوا الکتریک) :
دستگاه سبزی خردکن نانو از دو سمت اصلی تشکیل شده است – قسمت پاینی یا قسمت پایه (موتور) و قسمت بالایی که سطل گفته می شود تشکیل شده است. میان این دو قسمت یک کفی پلاستیکی از جنس ABS قرار دارد که موتور و گریبکس و میکروسوییچ روی کفی نصب شده است و شافت گریبکس از مرکز کفی خارج و از انتها یا کف به داخل سطل وارد شده است.

سبزی خورد کن ، در قسمت سطل یا مخزن یک دهانه درب دار وجود دارد (خروجی) که به خاطر ایمنی و عدم استفاده از دست توسط کف گیر از درون درب آن باز و بسته و توسط نوعی درز گیر (اورنگی) آبند شده است و همچنین روی سطل یک دستگیره پلاستیکی فوق العاده مستحکم از جنس ABS نصب شده و درب شیشه ای دستگاه درون آن قرار می گیرد – توسط همین دستگیره می توان کل دستگاه را جابجا کرد .

تنها دستگاه خردکنی است که دارای سیم جمع کن دستی می باشد.

درب دستگاه از دو مدل شیشه ای پیرکس نشکن و ضد ضربه و نشکن و نوع جدید که از نوع پلاستیک و شیشه ای پیرکس ساخته شده.این درب دارای حفره می باشد که بتوان بدون اینکه درب دستگاه را بلند کنند توسط کف گیر مواد داخل سطل را زیرو رو نمود و فعلا موجود نیست .(ابتکاری جدید و دارای شماره ثبت است و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد)

 

 

 

 

 

 

ساخت مخازن استیل

ساخت مخازن استیل
ساخت مخازن استیل

ساخت مخازن استیل

ساخت مخازن استیل

ساخت مخازن استیل

ساخت مخازن حمل

ساخت مخازن حمل

ساخت مخازن حمل

ساخت مخازن حمل
ساخت مخازن حمل

ساخت مخازن حمل

ساخت دستگاه های صنایع لبنی

ساخت دستگاه های صنایع لبنی
ساخت دستگاه های صنایع لبنی

ساخت دستگاه های صنایع لبنی

ساخت دستگاه های صنایع لبنی

ساخت دستگاه های صنایع لبنی

ساخت دستگاه های صنایع دارویی

ساخت دستگاه های صنایع دارویی

ساخت دستگاه های صنایع دارویی

ساخت دستگاه های صنایع دارویی
ساخت دستگاه های صنایع دارویی
ساخت دستگاه های صنایع شیمیایی
ساخت دستگاه های صنایع شیمیایی

ساخت دستگاه های صنایع شیمیایی

ساخت دستگاه های صنایع شیمیایی

ساخت دستگاه های صنایع شیمیایی

ساخت دستگاه های صنایع شیمیایی

ساخت دستگاه های صنایع غذایی

ساخت دستگاه های صنایع غذایی

ساخت دستگاه های صنایع غذایی

ساخت دستگاه های صنایع غذایی

ساخت دستگاه های صنایع غذایی
ساخت دستگاه های صنایع غذایی